Žymos: btc miner, ethereum miner, didelės kasybos rėmelį, antmin, asic, onda kasybos atveju, eth miner, kasybos įrenginys rinkinys, asic miner, pagrindinė plokštė kompiuteriui.

€8 345.05
  • Yra sandėlyje
  • p957


Laivybos sąraše

1. Plokštė X 1

2. SATA POWER NUORODA X 1

3. SATA DUOMENŲ PERDAVIMO X 1

išsiųsti.Ne baterija.

Dėmesio!Dėmesio!Dėmesio! 1. Gerbiami rusijos draugas.Rusijos valstybės siunčia CDEK logistika, pristatymas.Visi be mokesčių, muitinės procedūros.Pažadėjo pristatymo laikas yra 15-25 dienas.Prašome palaukti kantriai.Rusijos klientai gali pirkti su pasitikėjimu. 2. Jei turite specialių reikalavimų siųsti EMS arba SPSR, prašome prisijungti prie svetainės opay.alta.ru/login bendradarbiauti su vietos muitinės teikti reikalingą informaciją užbaigti muitinės procedūras taip, kad pakuotėje gali būti sklandžiai išleistas.

Produkto Aprašymas

Asamblėjos asamblėjos ekranas

Pristatymas neįeina turinio

pastaba:

Kaina kasybos mašinos dažnai priklauso tokie kintamieji, kaip valiutos kurso, phantom valiuta kainos, ir tinklo sunkumų.Nesutinka grąžinti prašymus ar grąžina.

Po pardavimo paslaugos:

1. Dėl specialių prekes, ne grąžinamosios išmokos ar grąžina yra priimama po pristatymo

2. Dėl rinkos svyravimų, produktų kainos gali būti pakeistas bet kuriuo metu po jūsų pirkimo.Mes neprisiimame prievolės iš anksto ir kainos kompensaciją.

3. Naudotos mašinos Mes garantuojame, galia ir galios parametrai, tačiau išvaizda nėra garantuotas.Prašome apsvarstyti prieš perkant.

garantinis aptarnavimas:

1. 90 dienų nuo išsiuntimo dienos

2. Jei tai yra garantija politikos, su trūkumais, miner, remontą gali atlikti nemokamai, po garantinio laikotarpio, mašina turi mokėti už remontą pagal faktinę situaciją.

3. Šie įvykiai bus taikoma garantija: Klientas pirmą pašalina/pakeičia bet kuri sudedamoji dalis, kuri pati; žala dėl žaibo ar įtampos šuolių; svilėsių dalių, dėl benamių valdybos arba mikroschema; kalnakasių/circuit, boards/komponentus įsiskverbti dėl drėgmės sąlygomis Ar korozijos ir žalą.

4. Mokėti pristatymo mokesčio, kai laivybos atsarginės dalys garantinio laikotarpio metu

5. Jei turite kokių nors klausimų, kai gauna paketą, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

vežimą : 1. Nemokamas pristatymas numatytasis DHL 2. Apie verte, deklaracijos: 1KG--2KG -------15USD 2KG--8KG-----------35USD 8KG ---20KG-------------50USD 3.Ypatingieji reikalavimai, prašome susisiekti su klientų.


  • Maksimalus Atminties Talpa: Kita
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Prekės Pavadinimas: kuangcheng
  • Modelio Numeris: BTCIC65


M A Warden
2020-09-10
5/5
Shipping company problem, seller best respond
Seregamyxa
2020-08-23
3/5
Bad packaging, board came bent tested working but for how long not know. Not satisfied for item condition and sellers unconcerned answer. Will look somewhere else to buy again.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai