Žymos: palapinė", "bing", al matti arbata, juodoji kiniška arbata, arbata, fujian sidabro spyglių arbata, turkijos turk arbata, oolong, patrulių leteną, slim arbata, mirti arbata.

€7.47 €13.34
  • Yra sandėlyje
  • p936


Tipas: Hei Cha

Grynasis Svoris: 120g

Pakuotė: maišelis

Kilmė: Anhua, Kinija

Aprašymas:

Bai Liang Cha (taip pat pavadintas Hua Juan Arbata) yra speciali suspaustas Heicha iš Anhua Apskritis, Hunan provincijos.Hua Juan Arbata turi įvairių dydžių: Qian Liang Cha (36.25 kg per juostelės), Bai Liang Cha(3.625 kg per juostelės), Shi Liang Liu Cha 0.5 kg per juostelės), Shi Liang Cha (0.3625 kg juostai).Arbata yra supakuota su cilindro formos, su palmių ir bambuko audiniai krepšiai.Ši arbata buvo saugomi Kinija ir vėliau Guangdong heicha arbatos pardavėjo sandėlyje.

Tamsiai geltonos spalvos arbata, sriuba, pilna ir saldus žolelių skonis burnoje, su šviesa, gėlių ir malonus poskonis.Ši arbata gali būti plikoma daug užpilai į gaiwan arba virkite ilgai, be astrigency ar kartaus.

"Jin Hua" arohid skonis – tikra dovana arbatos mėgėjams!

Alaus Vadovas:

Prieš alaus, karšto plovimo ši arbata pilant verdantį vandenį per lapus ir išpilant vandenį.Naudoti 2 arbatinius šaukštelius arbatos (apie ketvirtadalis dydžio gabalas) per 8-12 oz vandens.Kietas 2 minutes su verdančiu vandeniu.


  • Kilmės: KN(Kilmės)


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai