Žymos: omron slėgio daviklis, kraujo spaudimo monitorius rusų, pulso matuoklis piršto medicinos, aneroid kraujo spaudimas, sphygmomanometer xiaomi, automatinis slėgio kamertonas', rankos kraujo spaudimo matuoklis, oximet, kraujo pressur stebėti, sup kraujo slėgio.

€17.53 €25.04
 • Yra sandėlyje
 • p1033


Produkto Informacija

Pavadinimas: žasto kraujo spaudimo monitorius Gamintojas: Saint Sveikatos Dydis: 126mm(L)*105mm(W)*50mm(H) Kraujo Slėgis: 20-280mmHg Impulsų dažnis: 40-165 kartų/min Saugojimo Atmintis: du kartus 99 grupės atmintis Hermetizavimo: Mechaninė Hermetizavimo Režimas Manžetės Dydis: 22-32cm, arba 22-48cm rinktis Galia: AAAA baterijos(neįtraukta)/usb baterija(nėra komplekte) Apšvietimas: 3 spalvos apšvietimą rinktis Balso Funkcijos: anglų Balso ar rusijos Balso rinktis

Kas yra apšvietimas reiškia?

Jis reiškia, kad ji turi backlight visada, kai matavimo.Tokiu būdu, jūs galite aiškiai matyti ekraną, net tamsoje.Ir pamatyti aiškiau dienos metu.Taip pat, jei jūsų kraujo spaudimas yra didelis, ekrane pasirodo raudona.jei jūsų kraujo spaudimas yra šiek tiek aukštos, ekranas rodo geltona.Jei jūsų kraujo spaudimas yra normalus, ekranas rodo, žalia.Palyginti su Ne foninio apšvietimo modelis, ji yra lengviau pamatyti rezultatą, ypač vyresnio amžiaus žmonių.

Kas yra lietuvių Balso Ir rusijos Balso reiškia?

Tai reiškia, ji turi gyventi anglų kalba, balso ar rusijos balso per visą matavimo.Tai mums parodys, kaip atlikti matavimą, ir rezultatas.Jei nenorite, kad balso, jį taip pat galite išjungti.Prašome pasirinkti, jums reikia anglų kalbos balso ar rusijos balso, kai užsakymo.

Kuris Modelis yra Apšvietimas ir Balso?

Užsakant, modelio pavadinimą su 3color turi šviesą ir balso. 3colorRuVoice reiškia, rusijos Balso. 3colorENVoice reiškia angliškas Balsas.Modelio Pavadinimas be 3 spalva neturi apšvietimas, nei Balso.Tada galite pasirinkti jums reikia didelių rankogalių ar normalu, manžetai.Modelio pavadinimas su 22-48 yra didelis manžetai.

Modelis:3colorRuVoice reiškia, kad jis turi 3 spalvų šviesą ir rusijos balso.Modelis:3colorRuVoice-22-48, reiškia, ji turi 3 spalvų šviesą ir rusijos balso ir rankogalių yra didelis manžetai.Modelis:3colorENVoice reiškia, kad jis turi 3 spalvų šviesą ir anglų kalbos balso Modelis:3colorENVoice-22-48, reiškia, ji turi 3 spalvų šviesą ir anglų balso ir rankogalių yra didelis manžetai.Modelis: RuVoice reiškia, kad jis yra rusijos balso, tačiau nėra apšvietimo.Modelis: RuVoice-22-48 reiškia, kad jis yra rusijos balso, tačiau nėra apšvietimo.ir rankogalių yra didelis manžetai.Modelis:ENVoice reiškia, kad ji turi anglų kalbos balso, tačiau nėra apšvietimo.Modelis:ENVoice-22-48 reiškia, kad ji turi anglų kalbos balso, tačiau nėra apšvietimo.ir rankogalių yra didelis manžetai.

Saint Sveikatos Prekės Pranašumas

1; Mes turime parduoti šį produktą Kinijoje daugiau nei 15 metų ir jis yra tikrai puikus!Tai Kinija, garsaus prekės ženklo, aukso kokybę!Mes turime parduoti Pastry.lt daugiau nei 7 metai. 2; dabar Mes atnaujinti prekių!Mes teikiame 3 spalvų modelis su apšvietimu ir rusijos balso arba anglų Balso rinktis. 3; Mes teikiame rusijos instrukcija rusų kalba šalyse, ir mes teikti adapteris, tokių kaip Euro adapteris, jungtinės KARALYSTĖS, JAV , AS adapteris. 4; Mes taip pat pridėti didelis manžetai 22-48cm pasirinkimas tiems žmonėms, kuriems reikia didelio dydžio manžetės kamertonas ' žiūrėti savo sveikatos.

Sveikata yra tikrai svarbus mums!Ir geras tomomer padės daug!Duoti savo artimuosius!


 • Atmintinę: Du kartus 99 grupės atmintis
 • Balsu Funkcija: Anglų Balso ar rusijos Balso rinktis
 • Manžetės Dydis: 22-32cm, arba 22-48cm rinktis
 • Kraujo Spaudimas: 20-280mmHg
 • Prašymas: RANKOS
 • Dydis: 126mm(L)*105mm(W)*50mm(H)
 • Hermetizavimo: Automatinis Hermetizavimo Režimas
 • Modelio Numeris: ZK-B877
 • Apšvietimas: 3 spalvos apšvietimą rinktis
 • Pavadinimas: Žasto kraujo spaudimo monitorius
 • Medžiaga: Plastikų Inžinerija
 • Galia: AAAA baterijos(neįtraukta)/usb baterija(nėra komplekte)
 • Elemento Tipas: Kraujo Spaudimas
 • Impulsų dažnis: 40-165 kartų/min
 • Prekės Pavadinimas: Saint Sveikatos
 • Kilmės: Žemyninė Kinija


DarkDevil0001
2021-01-05
4/5
Received the parcel two months later. Already opened the dispute, after that the seller immediately intensified with a request to close the dispute. I did not do it until I received the parcel. The device has not yet tested, there are no batteries. As I insert, I will unsubscribe. Packed was unimportant, pupyrka + package, box was crumpled, good, that this corner fell on the sleeve. Slowness of the seller is a big minus. Therefore, make a conclusion when ordering.
Alex Videoplaza
2021-02-01
5/5
Long time to arrive

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai