Receptai

Esu diplomuota konditerė. Mėgstu savo darbą, nes jį dirbdama atradau save, taip pat jis tapo mano saviraiškos priemone. Šiuolaikinės prancūziškos konditerijos pradėjau mokytis pas M. Selyaniną. Buvau viena iš pirmųjų mokinių jos „online“ konditerijos meno mokymuose. Ji  yra nuostabi moteris ir nuoširdi bei talentinga mokytoja. Dabar su ja taip pat  bendraujame, toliau iš jos mokausi bei keliu kvalifikaciją.

Taip pat mokiausi pas tokius žymius meistrus kaip: Nicolas Boussin, Emmanuel Hamon, Guillaume Mabilleau,  Tetyana Verbicka,  Patrick Csula,  Nina Tarasova.

Jų dėka aš galiu savarankiškai derinti receptus ir atrasti savo skonio harmoniją, nes man tai – kaip klausytis geros muzukos, kurios melodija ilgam  išlieka atmintyje. Su jumis noriu pasidalinti receptais, kurie jus įkvėptų kurti ir mėgautis desertais.

Už kiekvieno gero skonio slepiasi geri ir kokybiški ingredientai. Tai yra labai svarbu. Savo studijoje naudoju tik aukštos kokybės produktus: profesionalams skirtą grietinėlę, riešutų pastas, praline pastas, vaisių ir uogų tyrę bei vieną geriausių pasaulyje šokoladų – Valrhona. Kai paragavau jį pirmą kartą, prieš mane atsivėrė naujas skonių ir poskonių pasaulis.  Šis šokoladas turi daug spalvų ir atspalvių.  Jo skonį galima taip aprašyti – tai kartumas, rugštumas, skonių intensyvumas, vaisių ir riešutų poskoniai.

Noriu pristatyti jums mano vieną mėgstamiausių desertų – pyragaitį Dulcey su sūria minkšta karamele. Dulcey – tai kreminės, šilkinės konsistencijos šokoladas blondinas. Jis turi lengvą sviestinį  bei riešutinį prieskonį, kuris pereina į biskvito poskonį. Šokoladas nėra labai saldus, atrodo lyg būtų su žiupsneliu druskos. Jis puikiai dera su karamele, kava bei riešutais.

Ducey schema